Koncert Hany a Petra Ulrychových se z důvodu nemoci pana Ulrycha dne 27. srpna v Mahenově divadle neuskuteční.  Vstupenky zůstávají v platnosti, případně je možné je vracet v místě nákupu do konce září 2017.

Velmi nás mrzí již druhé odložení koncertu, nicméně zdravotní stav pana Ulrycha nedovolí dvouhodinový koncert zvládnout.

Náhradní termín koncertu bude znám na přelomu listopadu/prosince 2017, kdy by měl zdravotní stav pana Ulrycha dovolit stanovení náhradního termínu.

Změny v Divadle Bez zábradlí:

Představení konané dne 17.8. Sunny Boys bylo zrušeno bez náhrady. Vstupenky lze vracet v místě nákupu. Dne 22.8. dochází ke změně představení -> původně "Tři muži na špatné adrese" – náhradním představením bude komedie BLBEC K VEČEŘI. Další změna je 29.8. původně "Art" - náhradním představením bude komedie DALŠÍ ROKY VE STEJNOU DOBU. Původní vstupenky na změněná představení zůstávají v platnosti. Jestliže o náhradní představení nemáte zájem, lze vstupenky vracet v místě nákupu. Děkujeme Vám za pochopení.

Zrušený koncert! Z provozních důvodů se ruší koncert AG FLEK v Divadle Bez zábradlí dne 15/8/2017. Vstupenky je možné vracet v místě nákupu do 30/8/2017. Děkujeme Vám za pochopení.

Zrušené představení! Omlouváme se, ale pořad "Bělokněžník se vrací" 17. 3. 2018, Česká filharmonie bohužel ruší. Vstupné je možné vracet v místě nákupu do konce srpna. Děkujeme za pochopení.

Zrušené představení! - Divadlo Bez zábradlí

Vážení diváci, je nám velice líto, ale z důvodu nemoci rušíme představení

GARDEROBIÉR - 26.5. - zrušeno ;

SUNNY BOYS - 27.5. - náhradní termín 17.8. v 19.30 hod.

Vstupenky lze vrátit v místě zakoupení.

Děkujeme za pochopení.