V průběhu tří večerů 16., 17. a 18. 3. 2018 si budete moci užít filmy a následně vám své speciální menu inspirované filmem uvaří známí šéfkuchaři Marek Fichtner nebo Marek Raditsch. Porotci z televizní show MasterChef a jedny z nejuznávanějších kulinářských hvězd u nás. Večerem vás provede moderátorka Jolana Voldánová, okouzlí vás živá hudba a zážitek prohloubí všudypřítomná filmová atmosféra.

 

 

Marek Fichtner

Šéfkuchař restaurace pětihvězdičkového hotelu Augustine, který upřednostňuje nápaditost, lokální suroviny a nevšední kombinace. Jeden z porotců televizní show MasterChef Česko vařil ve Švýcarsku, v Dánsku, na lodích v Karibiku, také pro saudského krále, a teď uvaří pro hosty MFF Praha Febiofest menu s názvem Toulky po francouzském venkově či menu Provocateur.

Marek Raditsch

Šéfkuchař tří restaurací Kampa Group už vařil pro Brada Pitta s Angelinou Jolie, Micka Jaggera nebo prezidenta Clintona. Porotce televizní show MasterChef Česko upřednostňuje moderní a zdravé vaření, přípravu ryb, asijskou kuchyni, vařil v restauracích Pravda, Barock či v Braserii Mozart v Obecním domě. Pro hosty MFF Praha Febiofest připraví menu s názvem Umami a menu Provocateur.

 

 

 

Zpět na výběr akreditací