• Jak dlouho mi platí akreditace?
  Podle typu akreditace, kterou si koupíte, tzn. 3denní, 5denní nebo 9denní, můžete čerpat volné vstupenky v libovolných třech, pěti nebo devíti dnech pražského festivalu.

 

 • Kde všude akreditace platí?
  V multikině CineStar Praha – Anděl, Radlická 3179/1E, Praha 5
  V multikině CineStar Praha – Černý Most, Chlumecká 756/6, Praha 9
  Ve vybraných pražských hudebních klubech, restauracích, divadlech, muzeích atd. v rámci OFF programu.
  Akreditaci je třeba mít vždy fyzicky s sebou. Akreditace neplatí v Kině NFA Ponrepo.

 

 • Mohu čerpat vstupenky z akreditace i když jsem si ještě nevyzvedl/a akreditaci?
  Ano. Koupí akreditace online se akreditace automaticky aktivuje. Na to, abyste čerpali volné vstupenky z vašeho účtu, si nepotřebujete akreditaci fyzicky vyzvednout. Výběr vstupenek se pro držitele akreditace otevře 8. 3. od 12 hodin na webu festivalu.

 

 • Je akreditace jen elektronická nebo ji dostanu i ve fyzické podobě?
  Výhody akreditace můžete čerpat online ještě před vyzvednutím akreditace. Na váš účet se načtou 3 vstupenky za každý den trvání vaší akreditace. Čerpat je můžete kdykoliv od 8. 3., od tohoto data si také kdykoliv můžete vyzvednout svou akreditaci fyzicky v CineStar Praha – Anděl.
  DŮLEŽITÉ: K vyzvednutí akreditace je třeba vytištěný elektronický voucher, který jste obdrželi po zakoupení akreditace nebo číslo akreditace a kontrola registračních údajů držitele akreditace.

 

 • Kde si mohu akreditaci vyzvednout?
  Vaši akreditaci si můžete vyzvednout v CineStar Praha – Anděl:
  8. – 14. 3. 2018 12:00 – 22:00
  15. – 23. 3. 2018 10:00 – 22:00 (všední dny)
  9:00 – 22:00 (víkend)
  K vyzvednutí akreditace je třeba vytištěný elektronický voucher, který jste obdrželi po zakoupení akreditace nebo číslo akreditace a kontrola registračních údajů držitele akreditace.

 

 • Je akreditace přenosná?
  Všechny akreditace jsou nepřenosné. Každá akreditace může být spojena jen s jedním účtem – jedním kontem. Pokud tedy chcete koupit více akreditací, je třeba ke každé akreditaci vytvořit novou registraci.

 

 • Je třeba si volné vstupenky z akreditace rezervovat nebo vybrat?
  Akreditace samy o sobě nezaručují místo na jakékoliv festivalové projekci. Akreditace vám umožňuje vybrat si až 3 vstupenky na každý den platnosti akreditace.Na jednu projekci lze využít maximálně 2 vstupenky z denního limitu 3 vstupenek

 

 • Jak mám uplatnit slevu na vstupenku na Culinary Cinema?
  U 5 a 9 denní akreditace máte možnost využít slevu ve výši 200 Kč na vstupenku na Culinary Cinema. Po zakoupení akreditace Vám přijde elektronický voucher na diváckou akreditaci. Na něm naleznete slevový
  kód, který je třeba zadat při online nákupu v košíku ke vstupence Culinary Cinema. Cena vstupenky se tím sníží o 200 Kč.

 

Zpět na výběr akreditací