Hledáte širokou nabídku kulturních akcí a chcete mít jistotu, že vybíráte z těch nejlepších míst? Pak jste na Colosseum Ticket správně!

U nás najdete velké množství divadel, kin a dalších kulturních či sportovních zařízení z celé republiky a jejich obrovskou nabídku představení a termínů. Ty nejzajímavější akce najdete hned na hlavní stránce v sekci Doporučujeme, nebo přímo na horním banneru. Všechny se tam ale samozřejmě nevejdou. K dalším skvělým akcím se pohodlně dostanete přes vyhledávací políčko na hlavní stránce. Následně můžete také využít filtru pro vyhledávání a najít tak akce například ve vašem okolí, či v konkrétní den. U každé akce navíc najdete krátký popis představení, který vám jistě usnadní konečné rozhodnutí.

 

Díky tomu, že kulturní instituce využívají náš online rezervační systém Colosseum, máme v prodeji všechna volná místa a máte tak jistotu, že vámi vybraná sedadla jsou ta nejlepší a na ostatních vstupenkových portálech byste lepší nenašli!. Ani obava, zda u nás nejsou vstupenky dražší, než přímo u pořadatele není opodstatněná. Naše ceny jsou úplně stejné, jaké nabízí přímo organizátor.

 

Nechcete nebo nemáte možnost koupit vstupenky na internetu a raději využijete naši širokou prodejní síť? Směle do toho! Prodejní místa Colosseum Ticket najdete po celé České republice, a i na nich budete mít na výběr ze všech volných míst. I v tomto případě ale doporučujeme provést na našem webu alespoň rezervaci. Díky tomu získáte rezervační číslo, které stačí na prodejním místě pouze říct a vstupenky vám budou rovnou prodány.

 

Nakupte na colosseumticket.cz a poznáte, že cesta za kulturou  nikdy nebyla jednodušší a příjemnější.