Výsledky Hledání

Činohra na Nové scéně

Národní divadlo
st, 9. 10. 2019 20:00 Jsme v pohodě
út, 14. 1. 2020 20:00 Kosmos
st, 11. 3. 2020 20:00 Koncové světlo
út, 16. 6. 2020 20:00 Duchové jsou taky jenom lidi

Čtyři kroky do nového světa

Česká filharmonie
čt, 17. 10. 2019 19:30 Večerní Čtyři kroky... Janáčkova Její pastorkyňa
út, 26. 11. 2019 19:30 Večerní Čtyři kroky... Mystérium času
čt, 12. 3. 2020 19:30 Večerní Čtyři kroky... Dvořákovo Stabat Mater
pá, 24. 4. 2020 19:30 Večerní Čtyři kroky... Romeo a Julie, Labutí Jezero

Cyklus A - čtvrtek / Thursday

Česká filharmonie
čt, 3. 10. 2019 19:30 Petr Altrichter
čt, 5. 12. 2019 19:30 Pablo Heras-Casado
čt, 16. 1. 2020 19:30 Semjon Byčkov
čt, 30. 1. 2020 19:30 Piotr Anderszewski
čt, 19. 3. 2020 19:30 Semjon Byčkov
čt, 2. 4. 2020 19:30 Giovanni Antonini

Cyklus A - pátek / Friday

Česká filharmonie
pá, 4. 10. 2019 19:30 Petr Altrichter
pá, 6. 12. 2019 19:30 Pablo Heras-Casado
pá, 17. 1. 2020 19:30 Semjon Byčkov
pá, 31. 1. 2020 19:30 Piotr Anderszewski
pá, 20. 3. 2020 19:30 Semjon Byčkov
pá, 3. 4. 2020 19:30 Giovanni Antonini

Cyklus A - středa / Wednesday

Česká filharmonie
st, 2. 10. 2019 19:30 Petr Altrichter
st, 4. 12. 2019 19:30 Pablo Heras-Casado
st, 15. 1. 2020 19:30 Semjon Byčkov
st, 29. 1. 2020 19:30 Piotr Anderszewski
st, 18. 3. 2020 19:30 Semjon Byčkov
st, 1. 4. 2020 19:30 Giovanni Antonini

Cyklus A 2019/2020

Symf. orchestr hl. m. Prahy FOK
st, 18. 9. 2019 19:30 Zahajovací koncert - P. Zukerman
st, 23. 10. 2019 19:30 Dvořák - Symfonie č. 8 "Anglická"
st, 4. 12. 2019 19:30 Filmové melodie pro UNICEF
st, 15. 1. 2020 19:30 Lukáš Vondráček & Chopin
st, 26. 2. 2020 19:30 Elisabeth Leonskaja & Beethoven
st, 11. 3. 2020 19:30 Mahler - Symfonie č. 6
st, 29. 4. 2020 19:30 Pták Ohnivák
st, 10. 6. 2020 19:30 Dvořák - Svatební košile

Cyklus B - čtvrtek / Thursday

Česká filharmonie
čt, 10. 10. 2019 19:30 Semjon Byčkov
čt, 12. 12. 2019 19:30 Tamás Pálfalvi
čt, 23. 1. 2020 19:30 Katia a Marielle Labeque
čt, 27. 2. 2020 19:30 Rudolf Buchbinder
čt, 26. 3. 2020 19:30 Lisa Batiashvili, Gautier Capuçon
čt, 9. 4. 2020 19:30 Jakub Hrůša

Cyklus B - středa / Wednesday

Česká filharmonie
st, 9. 10. 2019 19:30 Semjon Byčkov
st, 11. 12. 2019 19:30 Tamás Pálfalvi
st, 22. 1. 2020 19:30 Katia a Marielle Labeque
st, 26. 2. 2020 19:30 Rudolf Buchbinder
st, 25. 3. 2020 19:30 Lisa Batiashvili, Gautier Capuçon
st, 15. 4. 2020 19:30 Jakub Hrůša

Cyklus B 2019/2020

Symf. orchestr hl. m. Prahy FOK
čt, 19. 9. 2019 19:30 Zahajovací koncert - P. Zukerman
čt, 24. 10. 2019 19:30 Dvořák - Symfonie č. 8 "Anglická"
čt, 5. 12. 2019 19:30 Filmové melodie pro UNICEF
čt, 16. 1. 2020 19:30 Lukáš Vondráček & Chopin
čt, 27. 2. 2020 19:30 Elisabeth Leonskaja & Beethoven
čt, 12. 3. 2020 19:30 Mahler - Symfonie č. 6
čt, 30. 4. 2020 19:30 Pták Ohnivák
čt, 11. 6. 2020 19:30 Dvořák - Svatební košile

Cyklus B- pátek / Friday

Česká filharmonie
pá, 11. 10. 2019 19:30 Semjon Byčkov
pá, 13. 12. 2019 19:30 Tamás Pálfalvi
pá, 24. 1. 2020 19:30 Katia a Marielle Labeque
pá, 28. 2. 2020 19:30 Rudolf Buchbinder
pá, 27. 3. 2020 19:30 Lisa Batiashvili, Gautier Capuçon
pá, 17. 4. 2020 19:30 Jakub Hrůša

Cyklus C - čtvrtek / Thursday

Česká filharmonie
čt, 19. 12. 2019 19:30 Leonidas Kavakos
čt, 6. 2. 2020 19:30 David Robertson
čt, 30. 4. 2020 19:30 Josef Špaček
čt, 11. 6. 2020 19:30 Rudolf Buchbinder

Cyklus C - pátek / Friday

Česká filharmonie
pá, 20. 12. 2019 19:30 Leonidas Kavakos
pá, 7. 2. 2020 19:30 David Robertson
pá, 1. 5. 2020 19:30 Josef Špaček
pá, 12. 6. 2020 19:30 Rudolf Buchbinder

Cyklus C - sobota / Saturday

Česká filharmonie
so, 21. 12. 2019 15:00 Leonidas Kavakos
so, 8. 2. 2020 15:00 David Robertson
so, 2. 5. 2020 15:00 Josef Špaček
so, 13. 6. 2020 15:00 Rudolf Buchbinder

Cyklus C 2019/2020

Symf. orchestr hl. m. Prahy FOK
st, 2. 10. 2019 19:30 Mahler - Symfonie č. 3
st, 18. 12. 2019 19:30 Vánoční variace
st, 5. 2. 2020 19:30 Absolutní pocta Beethovenovi
st, 4. 3. 2020 19:30 Pocta vodě
st, 25. 3. 2020 19:30 Eliáš
st, 17. 6. 2020 19:30 Zukerman & Inkinen – Dvojkoncert

Cyklus D 2019/2020

Symf. orchestr hl. m. Prahy FOK
čt, 3. 10. 2019 19:30 Mahler - Symfonie č. 3
čt, 19. 12. 2019 19:30 Vánoční variace
čt, 6. 2. 2020 19:30 Absolutní pocta Beethovenovi
čt, 5. 3. 2020 19:30 Pocta vodě
čt, 26. 3. 2020 19:30 Eliáš
čt, 18. 6. 2020 19:30 Zukerman & Inkinen – Dvojkoncert

Cyklus Filharmonici na pokračování...

Česká filharmonie
ne, 3. 11. 2019 14:00 Filharmonici na pokračování... Prague Cello Quartet
ne, 15. 12. 2019 14:00 Filharmonici na pokračování... Czech Philharmonic Jazz Band
ne, 19. 1. 2020 14:00 Filharmonici na pokračování... Camerata 2018
ne, 5. 4. 2020 14:00 Filharmonici na pokračování... Klezharmonic Band
ne, 7. 6. 2020 14:00 Filharmonici na pokračování... Orchestrální akademie ČF

Cyklus FOK 2019/2020

Symf. orchestr hl. m. Prahy FOK
čt, 24. 10. 2019 19:30 Dvořák - Symfonie č. 8 "Anglická"
čt, 5. 12. 2019 19:30 Filmové melodie pro UNICEF
čt, 6. 2. 2020 19:30 Absolutní pocta Beethovenovi
st, 8. 4. 2020 19:30 Stabat mater

Cyklus I / Cycle I

Česká filharmonie
po, 7. 10. 2019 19:30 Zemlinského kvarteto, Francois Dumont
po, 11. 11. 2019 19:30 Klavírní kvarteto Josefa Suka
po, 2. 12. 2019 19:30 Filharmonický komorní orchestr, Jan Mach - klarinet
po, 13. 1. 2020 19:30 PhilHarmonia Octet Prague, Peter Schöne - baryton
po, 3. 2. 2020 19:30 Antoine Tamestit - viola, Adam Laloum - klavír
po, 16. 3. 2020 19:30 Klavírní kvarteto Josefa Suka a hosté
po, 27. 4. 2020 19:30 České noneto

Cyklus II / Cycle II

Česká filharmonie
st, 16. 10. 2019 19:30 Pražákovo kvarteto, Raphaël Sévere - klarinet
st, 13. 11. 2019 19:30 L´Armonia Terrena, M. Cukrová, Z. Klauda
st, 18. 12. 2019 19:30 Stamicovo kvarteto
st, 5. 2. 2020 19:30 Klavírní kvarteto Josefa Suka
st, 19. 2. 2020 19:30 Ivan Ženatý - housle, Martin Kasík - klavír
st, 11. 3. 2020 19:30 Bennewitzovo kvarteto, Wies de Boevé - kontrabas
st, 22. 4. 2020 19:30 Lobkowicz trio

Cyklus K / Cycle K

Česká filharmonie
ne, 10. 11. 2019 15:00 Komorní orchestr ČF
ne, 22. 12. 2019 15:00 Jaroslav Krček
ne, 23. 2. 2020 15:00 Sebastian Bru
ne, 15. 3. 2020 15:00 Zoltán Fejérvári

Strana 2 z 5