Výsledky Hledání

Cyklus OND 2019/2020

Symf. orchestr hl. m. Prahy FOK
so, 12. 10. 2019 11:00 Orchestr na dotek - B. Smetana
so, 14. 12. 2019 11:00 Orchestr na dotek - A. Dvořák
so, 21. 3. 2020 11:00 Orchestr na dotek - L. Janáček
so, 18. 4. 2020 11:00 Orchestr na dotek - B. Martinů

Divadelní večery I

Národní divadlo
st, 25. 9. 2019 19:00 Poprask v opeře
pá, 1. 11. 2019 19:00 Werther
po, 2. 12. 2019 20:00 Plukovník Švec
po, 27. 1. 2020 19:00 Pýcha a předsudek
so, 14. 3. 2020 20:00 Slovanský temperament
po, 27. 4. 2020 19:00 Kouzelná země
út, 9. 6. 2020 19:00 Čarodějův učeň/Krabat

Divadelní večery II

Národní divadlo
pá, 11. 10. 2019 19:00 Lolita
po, 11. 11. 2019 19:00 Maryša
út, 3. 12. 2019 19:00 La traviata
út, 14. 1. 2020 19:00 Leonce & Lena
čt, 2. 4. 2020 19:00 Andrea Chénier

Dopolední koncerty / Morning Concerts

Česká filharmonie
so, 19. 10. 2019 10:30 Milan Al Ashhab - housle, Adam Skoumal - klavír
so, 23. 11. 2019 10:30 Pražské kytarové kvarteto
so, 14. 12. 2019 10:30 České trio
so, 18. 1. 2020 10:30 Trio Incendio, Eva Zrostlíková Schäferová - housle
so, 15. 2. 2020 10:30 Komorní soubor Variace
so, 21. 3. 2020 10:30 Aleš Bárta - varhany
so, 18. 4. 2020 10:30 Jan Bartoš, Miroslav Sekera - klavíry

Exclusive I

Národní divadlo
ne, 8. 9. 2019 19:00 Kytice
pá, 8. 11. 2019 19:00 Werther
út, 11. 2. 2020 19:00 Kylián - Mosty času
čt, 21. 5. 2020 19:00 Netrpělivost srdce

Exclusive II

Národní divadlo
so, 7. 9. 2019 19:00 Labutí jezero
út, 3. 12. 2019 19:00 Misantrop
po, 16. 3. 2020 19:00 Maryša
pá, 29. 5. 2020 19:00 Le nozze di Figaro

Exclusive III

Národní divadlo
út, 10. 9. 2019 19:00 Labutí jezero
út, 26. 11. 2019 19:00 Manon Lescaut
pá, 28. 2. 2020 19:00 Maškarní ples
čt, 23. 4. 2020 19:00 Oběd u Wittgensteina

Exclusive IV

Národní divadlo
čt, 5. 9. 2019 19:00 Pýcha a předsudek
čt, 14. 11. 2019 19:00 Kylián - Mosty času
ne, 8. 3. 2020 19:00 Audience u královny
st, 20. 5. 2020 19:00 Die Zauberflöte (Kouzelná flétna)

Hudební podvečery / Musical Matinées

Česká filharmonie
út, 8. 10. 2019 17:30 Trio Martinů
út, 5. 11. 2019 17:30 Kalabisovo dechové kvinteto
út, 3. 12. 2019 17:30 Heroldovo kvarteto, Boris Krajný - klavír
út, 14. 1. 2020 17:30 Roman Patočka - housle, Ingmar Lazar - klavír
út, 25. 2. 2020 17:30 Koncert vítězů MHS Pražské jaro 2019
út, 31. 3. 2020 17:30 Adam Klemens - dirigent
út, 21. 4. 2020 17:30 Soubor Quattro

Komorní hudba 2019/2020

Symf. orchestr hl. m. Prahy FOK
út, 24. 9. 2019 19:30 Malá noční hudba
út, 5. 11. 2019 19:30 Kateřina Kněžíková - písně
út, 17. 12. 2019 19:30 Queyras - sólo pro violoncello
út, 7. 1. 2020 19:30 Händel - Hudba k ohňostroji
út, 18. 2. 2020 19:30 Pavel Šporcl & Petr Jiříkovský
út, 17. 3. 2020 19:30 Orbis trio
út, 7. 4. 2020 19:30 Jakub Jan Ryba - Stabat mater

Ladíme spolu

Národní divadlo
čt, 5. 9. 2019 19:30 Zahajovací koncert 124. sezony
st, 6. 11. 2019 19:00 Dalibor
st, 1. 1. 2020 20:00 Novoroční koncert
pá, 24. 4. 2020 19:00 Piková dáma

Národní divadlo studentům

Národní divadlo
st, 2. 10. 2019 19:00 Vítejte v Thébách
čt, 14. 11. 2019 19:00 Lolita
st, 15. 4. 2020 20:00 Slovanský temperament
pá, 5. 6. 2020 19:00 Prodaná nevěsta

Nová opera

Národní divadlo
so, 19. 10. 2019 19:00 Lolita
st, 18. 12. 2019 19:00 Juliette (Snář)
čt, 11. 6. 2020 19:00 Švanda dudák
so, 27. 6. 2020 18:00 Špalíček

Obrazy a hudba 2019/2020

Symf. orchestr hl. m. Prahy FOK
čt, 17. 10. 2019 19:30 Jiří Rajniš - Napolitánské písně
čt, 14. 11. 2019 19:30 Božská komedie
čt, 13. 2. 2020 19:30 V rytmu FOK
čt, 23. 4. 2020 19:30 Dumky a báchorky

Operní odpoledne

Národní divadlo
ne, 10. 11. 2019 17:00 Jakobín
ne, 29. 12. 2019 17:00 Le nozze di Figaro
so, 9. 5. 2020 17:00 Prodaná nevěsta

Operní premiéry

Národní divadlo
čt, 3. 10. 2019 19:00 Lolita
čt, 23. 1. 2020 19:00 Turandot (premiéra 2020)
čt, 26. 3. 2020 19:00 Piková dáma
čt, 28. 5. 2020 19:00 Švanda dudák
čt, 25. 6. 2020 19:00 Špalíček

Pro milovníky baletu I

Národní divadlo
st, 4. 12. 2019 19:00 Leonce & Lena
čt, 9. 1. 2020 19:00 Louskáček - Vánoční příběh
út, 17. 3. 2020 19:00 Oněgin
pá, 19. 6. 2020 20:00 Sólo pro nás dva

Pro milovníky baletu II

Národní divadlo
út, 1. 10. 2019 19:00 Labutí jezero
čt, 5. 12. 2019 19:00 Leonce & Lena
út, 25. 2. 2020 19:00 Oněgin
čt, 16. 4. 2020 20:00 Slovanský temperament

Pro milovníky činohry I

Národní divadlo
út, 1. 10. 2019 19:00 Misantrop
čt, 28. 11. 2019 19:00 Oběd u Wittgensteina
po, 17. 2. 2020 19:00 Král Oidipús
pá, 17. 4. 2020 20:00 Kosmos
út, 9. 6. 2020 19:00 Stát jsem já

Strana 3 z 5