Výsledky Hledání

Abonentní řada A

Pražský komorní orchestr
út, 17.10.17 19:30 A1 - Jan Mráček, Vojtěch Spurný
st, 24.01.18 19:30 A2 - Kristina Fialová, Leoš Čepický
út, 10.04.18 19:30 A3 - Slovenské tance pro Triango a orchestr
0  -  800

Abonentní řada A + B

Pražský komorní orchestr
út, 17.10.17 19:30 A1 - Jan Mráček, Vojtěch Spurný
st, 01.11.17 19:30 B1 - Alžběta Vlčková, Leoš Čepický
st, 24.01.18 19:30 A2 - Kristina Fialová, Leoš Čepický
po, 12.03.18 19:30 B2 - Ivo Kahánek, Chuhei Iwasaki
út, 10.04.18 19:30 A3 - Slovenské tance pro Triango a orchestr
st, 25.04.18 19:30 B3 - Pražákovo kvarteto, V. Böhmová
0  -  600

Abonentní řada A + B + C

Pražský komorní orchestr
út, 17.10.17 19:30 A1 - Jan Mráček, Vojtěch Spurný
st, 01.11.17 19:30 B1 - Alžběta Vlčková, Leoš Čepický
st, 13.12.17 19:30 C1 - Pražské dechové trio a přátelé
st, 24.01.18 19:30 A2 - Kristina Fialová, Leoš Čepický
st, 28.02.18 19:30 C2 - Jan Simon, Leoš Čepický
po, 12.03.18 19:30 B2 - Ivo Kahánek, Chuhei Iwasaki
út, 10.04.18 19:30 A3 - Slovenské tance pro Triango a orchestr
st, 25.04.18 19:30 B3 - Pražákovo kvarteto, V. Böhmová
út, 26.06.18 19:30 C3 - Pavel Šporcl, Vojtěch Spurný
0  -  500

Abonentní řada A + C

Pražský komorní orchestr
út, 17.10.17 19:30 A1 - Jan Mráček, Vojtěch Spurný
st, 13.12.17 19:30 C1 - Pražské dechové trio a přátelé
st, 24.01.18 19:30 A2 - Kristina Fialová, Leoš Čepický
st, 28.02.18 19:30 C2 - Jan Simon, Leoš Čepický
út, 10.04.18 19:30 A3 - Slovenské tance pro Triango a orchestr
út, 26.06.18 19:30 C3 - Pavel Šporcl, Vojtěch Spurný
0  -  600

Abonentní řada B

Pražský komorní orchestr
st, 01.11.17 19:30 B1 - Alžběta Vlčková, Leoš Čepický
po, 12.03.18 19:30 B2 - Ivo Kahánek, Chuhei Iwasaki
st, 25.04.18 19:30 B3 - Pražákovo kvarteto, V. Böhmová
0  -  800

Abonentní řada B + C

Pražský komorní orchestr
st, 01.11.17 19:30 B1 - Alžběta Vlčková, Leoš Čepický
st, 13.12.17 19:30 C1 - Pražské dechové trio a přátelé
st, 28.02.18 19:30 C2 - Jan Simon, Leoš Čepický
po, 12.03.18 19:30 B2 - Ivo Kahánek, Chuhei Iwasaki
st, 25.04.18 19:30 B3 - Pražákovo kvarteto, V. Böhmová
út, 26.06.18 19:30 C3 - Pavel Šporcl, Vojtěch Spurný
0  -  600

Abonentní řada C

Pražský komorní orchestr
st, 13.12.17 19:30 C1 - Pražské dechové trio a přátelé
st, 28.02.18 19:30 C2 - Jan Simon, Leoš Čepický
út, 26.06.18 19:30 C3 - Pavel Šporcl, Vojtěch Spurný
0  -  800

Abonmá - Rudolfinum 2017

SOČR - Český rozhlas
po, 02.10.17 19:30 R1 - Vzpomínky, osudy a fantazie
po, 20.11.17 19:30 R2 - S ódou na radost
po, 27.11.17 19:30 R3 - Tajuplný svět S. Isserlise
po, 18.12.17 19:30 R4 - Zimní snění
100  -  250

Abonmá - Rudolfinum 2018

SOČR - Český rozhlas
po, 22.01.18 19:30 R5 - Adam Plachetka zpívá Strausse
po, 05.02.18 19:30 R6 - Příběhy ze severu
po, 12.02.18 19:30 R7 - Potlesk pro Esfahaniho a Rožně
po, 26.02.18 19:30 R8 - Po stopách Ruských Velikánů
po, 26.03.18 19:30 R9 - Poprvé s A. Liebreichem
po, 30.04.18 19:30 R10 - V zajetí tance a kouzel
po, 07.05.18 19:30 R11 - Psáno pro Sočr
po, 04.06.18 19:30 R12 - Et Lux Perpetua...
100  -  249

Abonmá Lev — 2017/2018

Collegium 1704
út, 03.10.17 19:30 Missa Omnium Sanctorum
ne, 26.11.17 19:30 Zpívejte Hospodinu
út, 19.12.17 19:30 Selva morale e spirituale
ne, 31.12.17 16:00 Věčný oheň
út, 20.02.18 19:30 Maddalena ai piedi di Cristo
út, 27.03.18 19:30 G. F. Händel: Mesiáš
čt, 19.04.18 19:30 Pane, slyš mé prosby
171  -  948

Abonmá Tygr — 2017/2018

Collegium 1704
út, 03.10.17 19:30 Missa Omnium Sanctorum
ne, 26.11.17 19:30 Zpívejte Hospodinu
út, 19.12.17 19:30 Selva morale e spirituale
ne, 31.12.17 16:00 Věčný oheň
út, 20.02.18 19:30 Maddalena ai piedi di Cristo
út, 03.04.18 19:30 G. F. Händel: Mesiáš
čt, 19.04.18 19:30 Pane, slyš mé prosby
171  -  948

Abonmá Zebra — 2017/2018

Collegium 1704
út, 03.10.17 19:30 Missa Omnium Sanctorum
ne, 26.11.17 19:30 Zpívejte Hospodinu
út, 19.12.17 19:30 Selva morale e spirituale
út, 20.02.18 19:30 Maddalena ai piedi di Cristo
út, 27.03.18 19:30 G. F. Händel: Mesiáš
čt, 19.04.18 19:30 Pane, slyš mé prosby
175  -  935

Abonmá Žirafa — 2017/2018

Collegium 1704
út, 03.10.17 19:30 Missa Omnium Sanctorum
ne, 26.11.17 19:30 Zpívejte Hospodinu
út, 19.12.17 19:30 Selva morale e spirituale
út, 20.02.18 19:30 Maddalena ai piedi di Cristo
út, 03.04.18 19:30 G. F. Händel: Mesiáš
čt, 19.04.18 19:30 Pane, slyš mé prosby
175  -  935

Baletní premiéry

Národní divadlo
pá, 20.10.17 19:00 Timeless
čt, 19.04.18 19:00 Marná opatrnost (La Fille mal gardée)
čt, 14.06.18 20:00 Slovanský temperament
0  -  1700

Barokní podvečery 2017: Klementinum 26. 10., Divadlo ABC 26. 11., kostel sv. Šimona a Judy 28. 12.

Barokní podvečery
čt, 26.10.17 19:30 HANACCO AMERICANO
ne, 26.11.17 18:30 ACIS A GALATEA
čt, 28.12.17 19:30 ŠALMAJE PASTÝŘŮ
0  -  560

C1 - Na operu a balet o víkendu v 17

Národní divadlo Brno, příspěvková organizace
so, 16.09.17 17:00 La traviata
ne, 26.11.17 15:00 West Side Story
po, 18.12.17 19:00 Faust a Markéta
so, 20.01.18 17:00 Pravidla slušného
so, 24.02.18 17:00 Tosca
so, 21.04.18 17:00 Nápoj lásky
so, 02.06.18 19:00 Labutí jezero
0  -  588

C2 - Na operu a balet o víkendu v 17

Národní divadlo Brno, příspěvková organizace
so, 16.09.17 17:00 La traviata
ne, 26.11.17 15:00 West Side Story
po, 18.12.17 19:00 Faust a Markéta
ne, 28.01.18 17:00 Pravidla slušného
so, 24.02.18 17:00 Tosca
so, 21.04.18 17:00 Nápoj lásky
so, 02.06.18 19:00 Labutí jezero
0  -  588

Čin 1 - Činoherní premiéry

Národní divadlo Brno, příspěvková organizace
pá, 22.09.17 19:00 U Kočičí bažiny
pá, 13.10.17 19:00 Teror
pá, 24.11.17 19:00 Odyssea
pá, 15.12.17 19:00 Hoří v sadě
pá, 23.02.18 19:00 Rozmarné léto
pá, 02.03.18 19:00 Věra
pá, 13.04.18 19:00 Kdo je pan Schmitt?
pá, 27.04.18 19:00 Zázrak v černém domě
pá, 15.06.18 19:00 Marie Stuartovna
0  -  420

Čin 2 - Činoherní premiéry

Národní divadlo Brno, příspěvková organizace
pá, 22.09.17 19:00 U Kočičí bažiny
so, 14.10.17 19:00 Teror
pá, 24.11.17 19:00 Odyssea
so, 16.12.17 19:00 Hoří v sadě
pá, 23.02.18 19:00 Rozmarné léto
so, 03.03.18 19:00 Věra
pá, 13.04.18 19:00 Kdo je pan Schmitt?
so, 28.04.18 19:00 Zázrak v černém domě
pá, 15.06.18 19:00 Marie Stuartovna
0  -  420

Činoherní premiéry

Národní divadlo
čt, 26.10.17 20:00 Jsme v pohodě
čt, 09.11.17 19:00 Noční sezona
čt, 23.11.17 19:00 Maryša
čt, 01.03.18 20:00 Nová Atlantida
čt, 15.03.18 19:00 Faust
čt, 31.05.18 19:00 Vítejte v Thébách
0  -  750

Strana 1 z 6