Chcete vyhrát 2x2 vstupenky na Symfonický orchestr českého rozhlasu, kterou si pro Vás připravila Dvořáková síň? Stačí navštívit náš facebookový profil nebo kliknout na obrázek a zúčastnit se soutěže!


Pravidla soutěže:

  • Soutěž probíhá na našem facebookovém profilu od 26. 8. 2019 do 2. 9. 2019 (10:00), na území České republiky. Pořadatelem soutěže je společnost Perfect System s.r.o.
  • Odměnou v soutěži jsou 2 vstupenky na představení Symfonický orchestr českého rozhlasu, které probíhá v následujícím termínu: 11.9.2019 ve 20:00
  • Každý uživatel se může zúčastnit soutěže jen jednou.
  • Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci společnosti Perfect System, s.r.o. a jejich rodinní příslušníci.
  • Účastník soutěže může být vyloučen v případě, že pořadatel zjistí nebo bude mít oprávněné podezření na spáchání podvodného nebo nekalého jednání ze strany některého z účastníků.
  • Soutěž není žádným způsobem sponzorována, podporována ani spravována společností Facebook a nijak s ní nesouvisí.
  • Po skončení soutěže budou výherci kontaktováni prostřednictvím zprávy na sociální síti Facebook a výherce bude uveden na tomto místě a na facebookové zdi ColosseumTicket.cz.
  • Účastí v soutěži, vyjadřuje účastník souhlas s pravidly a podmínkami soutěže a zavazuje se je dodržovat.
  • Vymáhání účasti či výhry v soutěži soudní cestou je vyloučeno, stejně tak vyplacení výher v hotovosti či jejich výměna za výhry jiné. Reklamovat závady na výhře není možné.

Pro váš větší komfort jsme rozšířili nabídku plateb, které si při online nákupu na našich stránkách můžete zvolit. Jsou jimi zaměstnanecké benefitní programy Benefit Plus Gallery Beta. Stačí si tak v košíku vybrat jako formu platby právě zmíněné benefitní programy a vstupenka je vaše!

 

Další novinkou je možnost pořídit vstupenky s odloženou platbou díky službě Twisto. Vstupenky tak získáte ihned, ale zaplatit za ně můžete až za 14 dní.

 

Věříme, že vám tyto změny zpříjemní váš nákup u nás.

 

Chcete se stát prodejním místem ColosseumTicket? Je to velice jednoduché! Kontaktujte nás a my Vám rádi zašleme vše potřebné!

Divákům se Státní opera poprvé představí slavnostním operním gala 5. ledna 2020, přesně 132 let od prvního otevření v roce 1888.

Předprodej vstupenek odstartuje 1. srpna 2020.