Výsledky Hledání

ABONMÁ A

Collegium 1704
čt, 24. 10. 2019 19:30 Resurrezione
út, 12. 11. 2019 19:30 Arsilda
út, 10. 12. 2019 19:30 Mesiáš
út, 31. 12. 2019 19:30 Festa italiana
út, 4. 2. 2020 19:30 San Giovanni Battista
pá, 13. 3. 2020 19:30 Actus tragicus
st, 8. 4. 2020 19:30 Stabat Mater

ABONMÁ B

Collegium 1704
čt, 24. 10. 2019 19:30 Resurrezione
út, 12. 11. 2019 19:30 Arsilda
út, 10. 12. 2019 19:30 Mesiáš
út, 4. 2. 2020 19:30 San Giovanni Battista
pá, 13. 3. 2020 19:30 Actus tragicus
st, 8. 4. 2020 19:30 Stabat Mater

ABONMÁ MHF LM 2019

MHF Lípa Musica
po, 23. 9. 2019 19:00 Dialog mistrů
so, 28. 9. 2019 19:00 Pan Orchestr
ne, 29. 9. 2019 19:00 Purgatio - KCHUN
so, 5. 10. 2019 19:00 Zápisník zmizelého
čt, 24. 10. 2019 19:00 Lešanské jesličky
čt, 7. 11. 2019 19:00 Má to smysl!

Abonmá řada Komorní

SOČR - Český rozhlas
po, 2. 12. 2019 19:30 K1 - Sólo pro vítěze Concertina Praga
po, 13. 1. 2020 19:30 K2 - Tance - suity - serenády
po, 24. 2. 2020 19:30 K3 - Sólo pro klarinet a hoboj
po, 27. 4. 2020 19:30 K4 - Sólo pro housle a hoboj

Abonmá řada Premium

SOČR - Český rozhlas
pá, 27. 9. 2019 19:30 P1 - Slavností zahajovací koncert
út, 10. 3. 2020 19:30 P2 - Leila Josefowicz hraje Berga
čt, 19. 3. 2020 19:30 P3 - Slavné balety ve filmu
út, 7. 4. 2020 19:30 P4 - Sergej Chačatrjan hraje Brahmse

Abonmá řada Rudolfinum

SOČR - Český rozhlas
po, 18. 11. 2019 19:30 R1 - Ravel - Adámek - Prokofjev
po, 25. 11. 2019 19:30 R2 - 100 let Elgarova koncertu
po, 9. 12. 2019 19:30 R3 - Strauss - Mahler
po, 16. 12. 2019 19:30 R4 - Vivaldi - Martinů - Mendelssohn
po, 6. 1. 2020 19:30 R5 - Čajkovského patetická
po, 20. 1. 2020 19:30 R6 - Baborák a Spence pod taktovkou Anu Tali
po, 17. 2. 2020 19:30 R7 - D´Indy - Kaprálová - Franck
po, 9. 3. 2020 19:30 R8 - Leila Josefowicz hraje Berga
po, 30. 3. 2020 19:30 R9 - Světová premiéra exkluzivně pro SOČR
po, 6. 4. 2020 19:30 R10 - Sergej Chačatrjan hraje Brahmse
po, 20. 4. 2020 19:30 R11 - Faustovská symfonie Franze Liszta
po, 8. 6. 2020 19:30 R12 - Jean-Efflam Bavouzet hraje Ravela

B čtvrtek 2

Komorní scéna Aréna
po, 13. 7. 2020 18:30 ZLOČIN A TREST
po, 13. 7. 2020 19:00 Zimní slunovrat
po, 13. 7. 2020 19:00 ZLATÝ OSEL
po, 13. 7. 2020 19:00 KOČKA V OREGANU

Baletní premiéry

Národní divadlo
so, 30. 11. 2019 19:00 Leonce & Lena
čt, 20. 2. 2020 19:00 Oněgin

Beethoven - 250 let génia

Symf. orchestr hl. m. Prahy FOK
so, 23. 11. 2019 19:30 Jevgenij Kissin - klavírní recitál
čt, 6. 2. 2020 19:30 Absolutní pocta Beethovenovi
út, 17. 3. 2020 19:30 Orbis trio

Činoherní premiéry

Národní divadlo
čt, 7. 11. 2019 19:00 Oběd u Wittgensteina
čt, 14. 11. 2019 20:00 Kosmos
čt, 5. 12. 2019 19:00 Král Oidipús
čt, 12. 3. 2020 19:00 Stát jsem já
čt, 14. 5. 2020 20:00 Duchové jsou taky jenom lidi
čt, 4. 6. 2020 19:00 Idiot

Strana 1 z 5