Výsledky Hledání

1- VELKÝ DÁREK 1

Národní divadlo Brno, příspěvková organizace
so, 4. 1. 2020 18:00 Louskáček
ne, 2. 2. 2020 17:00 Růžový kavalír
út, 17. 3. 2020 19:00 Amadeus MozArt
po, 6. 4. 2020 19:00 Mars
po, 4. 5. 2020 19:00 Polská krev
st, 17. 6. 2020 19:00 Bajadéra
st, 1. 7. 2020 00:00 Liliom
st, 1. 7. 2020 00:00 Slaměný klobouk
st, 1. 7. 2020 19:00 Lucerna

1- VELKÝ DÁREK 2

Národní divadlo Brno, příspěvková organizace
so, 4. 1. 2020 18:00 Louskáček
ne, 2. 2. 2020 17:00 Růžový kavalír
st, 18. 3. 2020 19:00 Amadeus MozArt
út, 7. 4. 2020 19:00 Mars
po, 4. 5. 2020 19:00 Polská krev
st, 17. 6. 2020 19:00 Bajadéra
st, 1. 7. 2020 00:00 Liliom
st, 1. 7. 2020 00:00 Slaměný klobouk
st, 1. 7. 2020 19:00 Lucerna

2- MALÝ DÁREK

Národní divadlo Brno, příspěvková organizace
ne, 2. 2. 2020 17:00 Růžový kavalír
po, 4. 5. 2020 19:00 Polská krev
ne, 31. 5. 2020 19:00 Lucerna
st, 17. 6. 2020 19:00 Bajadéra

3- Činoherní dárek

Národní divadlo Brno, příspěvková organizace
ne, 12. 1. 2020 19:00 Mirandolína
st, 19. 2. 2020 19:00 Protokol
pá, 3. 4. 2020 19:00 Dobové tance
ne, 31. 5. 2020 19:00 Lucerna

4- Tanečně-hudební dárek

Národní divadlo Brno, příspěvková organizace
ne, 5. 1. 2020 17:00 Hoffmannovy povídky
ne, 8. 3. 2020 17:00 Dáma s kaméliemi
po, 4. 5. 2020 19:00 Polská krev
st, 17. 6. 2020 19:00 Bajadéra

AB - Pro romantické duše

Národní divadlo Brno, příspěvková organizace
pá, 27. 9. 2019 19:00 Labutí jezero
čt, 24. 10. 2019 19:00 Hana
čt, 14. 11. 2019 19:00 Carmen
st, 11. 12. 2019 19:00 Mirandolína
po, 10. 2. 2020 19:00 Lucerna
čt, 26. 3. 2020 19:00 Pera markýze de Sade
pá, 17. 4. 2020 19:00 Turandot
st, 13. 5. 2020 19:00 Hoffmannovy povídky
čt, 4. 6. 2020 19:00 Polská krev

ABONMÁ A

Collegium 1704
čt, 24. 10. 2019 19:30 Resurrezione
út, 12. 11. 2019 19:30 Arsilda
út, 10. 12. 2019 19:30 Mesiáš
út, 31. 12. 2019 19:30 Festa italiana
út, 4. 2. 2020 19:30 San Giovanni Battista
pá, 13. 3. 2020 19:30 Actus tragicus
st, 8. 4. 2020 19:30 Stabat Mater

ABONMÁ B

Collegium 1704
čt, 24. 10. 2019 19:30 Resurrezione
út, 12. 11. 2019 19:30 Arsilda
út, 10. 12. 2019 19:30 Mesiáš
út, 4. 2. 2020 19:30 San Giovanni Battista
pá, 13. 3. 2020 19:30 Actus tragicus
st, 8. 4. 2020 19:30 Stabat Mater

Baletní premiéry

Národní divadlo
so, 30. 11. 2019 19:00 Leonce & Lena
čt, 20. 2. 2020 19:00 Oněgin

Beethoven - 250 let génia

Symf. orchestr hl. m. Prahy FOK
so, 23. 11. 2019 19:30 Jevgenij Kissin - klavírní recitál
čt, 6. 2. 2020 19:30 Absolutní pocta Beethovenovi
út, 17. 3. 2020 19:30 Orbis trio

Strana 1 z 5