Results Search

Abonentní cyklus D 2018/2019

PKF - PRAGUE PHILHARMONIA
Sat, 27. 10. 2018 10:00 D1 Hudební hostina
Sat, 8. 12. 2018 10:00 D2 Hudební olympiáda
Sat, 2. 3. 2019 10:00 D3 Hudební jarmark
Sat, 27. 4. 2019 10:00 D4 Hudební město

Abonentní cyklus E 2018/2019

PKF - PRAGUE PHILHARMONIA
Sat, 27. 10. 2018 12:00 E1 Hudební hostina
Sat, 8. 12. 2018 12:00 E2 Hudební olympiáda
Sat, 2. 3. 2019 12:00 E3 Hudební jarmark
Sat, 27. 4. 2019 12:00 E4 Hudební město

Abonentní řada A

Prague Chamber Orchestra
Tue, 16. 10. 2018 19:30 A1 - Ivan Ženatý, Leoš Čepický
Wed, 23. 1. 2019 19:30 A2 - Jan Vobořil, Leoš Čepický
Wed, 10. 4. 2019 19:30 A3 - Bennewitzovo kvarteto, Peterková

Abonentní řada A + B

Prague Chamber Orchestra
Tue, 16. 10. 2018 19:30 A1 - Ivan Ženatý, Leoš Čepický
Wed, 7. 11. 2018 19:30 B1 - Alžběta Vlčková, Leoš Čepický
Wed, 23. 1. 2019 19:30 A2 - Jan Vobořil, Leoš Čepický
Tue, 19. 3. 2019 19:30 B2 - Ivan Klánský, Leoš Čepický
Wed, 10. 4. 2019 19:30 A3 - Bennewitzovo kvarteto, Peterková
Wed, 24. 4. 2019 19:30 B3 - Leoš Čepický

Abonentní řada A + B + C

Prague Chamber Orchestra
Tue, 16. 10. 2018 19:30 A1 - Ivan Ženatý, Leoš Čepický
Wed, 7. 11. 2018 19:30 B1 - Alžběta Vlčková, Leoš Čepický
Wed, 5. 12. 2018 19:30 C1 - Adam Skoumal, Matouš Pěruška
Wed, 23. 1. 2019 19:30 A2 - Jan Vobořil, Leoš Čepický
Tue, 19. 2. 2019 19:30 C2 - Vladimír Bukač, Leoš Čepický
Tue, 19. 3. 2019 19:30 B2 - Ivan Klánský, Leoš Čepický
Wed, 10. 4. 2019 19:30 A3 - Bennewitzovo kvarteto, Peterková
Wed, 24. 4. 2019 19:30 B3 - Leoš Čepický
Tue, 18. 6. 2019 19:30 C3 - Jiří Rožeň, Jiří Bárta

Abonentní řada A + C

Prague Chamber Orchestra
Tue, 16. 10. 2018 19:30 A1 - Ivan Ženatý, Leoš Čepický
Wed, 5. 12. 2018 19:30 C1 - Adam Skoumal, Matouš Pěruška
Wed, 23. 1. 2019 19:30 A2 - Jan Vobořil, Leoš Čepický
Tue, 19. 2. 2019 19:30 C2 - Vladimír Bukač, Leoš Čepický
Wed, 10. 4. 2019 19:30 A3 - Bennewitzovo kvarteto, Peterková
Tue, 18. 6. 2019 19:30 C3 - Jiří Rožeň, Jiří Bárta

Abonentní řada B

Prague Chamber Orchestra
Wed, 7. 11. 2018 19:30 B1 - Alžběta Vlčková, Leoš Čepický
Tue, 19. 3. 2019 19:30 B2 - Ivan Klánský, Leoš Čepický
Wed, 24. 4. 2019 19:30 B3 - Leoš Čepický

Abonentní řada B + C

Prague Chamber Orchestra
Wed, 7. 11. 2018 19:30 B1 - Alžběta Vlčková, Leoš Čepický
Wed, 5. 12. 2018 19:30 C1 - Adam Skoumal, Matouš Pěruška
Tue, 19. 2. 2019 19:30 C2 - Vladimír Bukač, Leoš Čepický
Tue, 19. 3. 2019 19:30 B2 - Ivan Klánský, Leoš Čepický
Wed, 24. 4. 2019 19:30 B3 - Leoš Čepický
Tue, 18. 6. 2019 19:30 C3 - Jiří Rožeň, Jiří Bárta

Abonentní řada C

Prague Chamber Orchestra
Wed, 5. 12. 2018 19:30 C1 - Adam Skoumal, Matouš Pěruška
Tue, 19. 2. 2019 19:30 C2 - Vladimír Bukač, Leoš Čepický
Tue, 18. 6. 2019 19:30 C3 - Jiří Rožeň, Jiří Bárta

Abonmá 2018/19

BECHSTEIN
Mon, 12. 11. 2018 19:30 Tomáš Kačo
Mon, 4. 3. 2019 19:30 Beata Hlavenková
Mon, 8. 4. 2019 19:30 Jan Bartoš
Mon, 10. 6. 2019 19:30 Ivo Kahánek

ABONMÁ A

Collegium 1704
Tue, 13. 11. 2018 19:30 Missa Sanctissimae Trinitatis
Tue, 11. 12. 2018 19:30 Christmas Oratorio
Mon, 31. 12. 2018 17:00 Venetian Vespers
Thu, 7. 2. 2019 19:30 Serenades
Tue, 12. 3. 2019 19:30 Israel in Egypt
Tue, 9. 4. 2019 19:30 St Matthew Passion

ABONMÁ B

Collegium 1704
Tue, 13. 11. 2018 19:30 Missa Sanctissimae Trinitatis
Tue, 11. 12. 2018 19:30 Christmas Oratorio
Thu, 7. 2. 2019 19:30 Serenades
Tue, 12. 3. 2019 19:30 Israel in Egypt
Tue, 9. 4. 2019 19:30 St Matthew Passion

Barokní podvečery 2018: Břevnov 9.10., Klementinum 14.11., kostel sv. Šimona a Judy 28.12.

Baroque soirées
Tue, 9. 10. 2018 19:30 Mír na Parnasu
Wed, 14. 11. 2018 19:00 Sólo pro princeznu
Fri, 28. 12. 2018 19:30 Andělé a pastýři

C - Na operu a balet o víkendu v 17

National Theatre Brno
Sat, 29. 9. 2018 19:00 Hrabě Ory
Sat, 1. 12. 2018 15:00 Folklore koncert
Sun, 27. 1. 2019 17:00 Příhody lišky Bystroušky
Sun, 10. 3. 2019 17:00 Romeo a Julie
Sat, 6. 4. 2019 17:00 Epos o Gilgamešovi

Čin 1 - Činoherní premiéry

National Theatre Brno
Fri, 19. 10. 2018 19:00 Milenci nebes
Fri, 2. 11. 2018 19:00 Roky a kroky
Fri, 14. 12. 2018 19:00 Jánošík
Sat, 26. 1. 2019 19:00 Zemský ráj to na dohled?
Fri, 15. 2. 2019 19:00 Noc bláznů
Fri, 22. 3. 2019 19:00 Mne blesk se dotekl
Fri, 12. 4. 2019 19:00 Hledání ztraceného času
Fri, 17. 5. 2019 19:00 Před východem slunce
Fri, 7. 6. 2019 19:00 Hana

Čin 2 - Činoherní premiéry

National Theatre Brno
Fri, 19. 10. 2018 19:00 Milenci nebes
Sat, 3. 11. 2018 19:00 Roky a kroky
Fri, 14. 12. 2018 19:00 Jánošík
Sun, 27. 1. 2019 19:00 Zemský ráj to na dohled?
Fri, 15. 2. 2019 19:00 Noc bláznů
Sat, 23. 3. 2019 19:00 Mne blesk se dotekl
Fri, 12. 4. 2019 19:00 Hledání ztraceného času
Sat, 18. 5. 2019 19:00 Před východem slunce
Fri, 7. 6. 2019 19:00 Hana

ČP - Činoherní pondělky

National Theatre Brno
Mon, 22. 10. 2018 19:00 Milenci nebes
Mon, 17. 12. 2018 19:00 Jánošík
Mon, 14. 1. 2019 19:00 Roky a kroky
Mon, 18. 2. 2019 19:00 Noc bláznů
Mon, 4. 3. 2019 19:00 Zemský ráj to na dohled?
Mon, 25. 3. 2019 19:00 Mne blesk se dotekl
Mon, 15. 4. 2019 19:00 Hledání ztraceného času
Mon, 20. 5. 2019 19:00 Před východem slunce
Mon, 10. 6. 2019 19:00 Hana

Čtyři kroky do nového světa

Czech Philharmonic
Thu, 4. 10. 2018 19:30 Four Steps… Beethoven’s Fifth Symphony
Wed, 28. 11. 2018 19:30 Four Steps… Janáček’s Sinfonietta
Mon, 14. 1. 2019 19:30 Four Steps… Shostakovich’s Fifth Symphony
Thu, 9. 5. 2019 19:30 Four Steps… Dvořák’s New World Symphony

Cyklus A - čtvrtek / Thursday

Czech Philharmonic
Thu, 18. 10. 2018 19:30 Semyon Bychkov
Thu, 24. 1. 2019 19:30 Pierre-Laurent Aimard
Thu, 14. 2. 2019 19:30 Kirill Gerstein
Thu, 28. 2. 2019 19:30 Simon Rattle
Thu, 28. 3. 2019 19:30 Truls Mork
Thu, 6. 6. 2019 19:30 Joshua Bell

Page 1 of 3