Results Search

Abonentní řada A

Prague Chamber Orchestra
Tue, 24. 9. 2019 19:30 A1 - J. Vodička, R.Janál, Z.Müller
Wed, 22. 1. 2020 19:30 A2 - Gibišová, Schulmeister, Čepický
Tue, 5. 5. 2020 19:30 A3 - Josef Suk Piano Quartet

Abonentní řada A + B

Prague Chamber Orchestra
Tue, 24. 9. 2019 19:30 A1 - J. Vodička, R.Janál, Z.Müller
Wed, 16. 10. 2019 19:30 B1 - Trio Emila Viklického
Wed, 22. 1. 2020 19:30 A2 - Gibišová, Schulmeister, Čepický
Tue, 17. 3. 2020 19:30 B2 - Jan Bartoš, Leoš Čepický
Wed, 8. 4. 2020 19:30 B3 - Alžběta Vlčková, Leoš Čepický
Tue, 5. 5. 2020 19:30 A3 - Josef Suk Piano Quartet

Abonentní řada A + C

Prague Chamber Orchestra
Tue, 24. 9. 2019 19:30 A1 - J. Vodička, R.Janál, Z.Müller
Wed, 6. 11. 2019 19:30 C1 - Matyáš Novák, Leoš Čepický
Wed, 22. 1. 2020 19:30 A2 - Gibišová, Schulmeister, Čepický
Tue, 3. 3. 2020 19:30 C2 - Jan Bartoš, Kvarteto Hanse Krásy
Tue, 5. 5. 2020 19:30 A3 - Josef Suk Piano Quartet
Tue, 9. 6. 2020 19:30 C3 - M. Kaňka, L. Čepický, P. Mauffray

Abonentní řada ABC

Prague Chamber Orchestra
Tue, 24. 9. 2019 19:30 A1 - J. Vodička, R.Janál, Z.Müller
Wed, 16. 10. 2019 19:30 B1 - Trio Emila Viklického
Wed, 6. 11. 2019 19:30 C1 - Matyáš Novák, Leoš Čepický
Wed, 22. 1. 2020 19:30 A2 - Gibišová, Schulmeister, Čepický
Tue, 3. 3. 2020 19:30 C2 - Jan Bartoš, Kvarteto Hanse Krásy
Tue, 17. 3. 2020 19:30 B2 - Jan Bartoš, Leoš Čepický
Wed, 8. 4. 2020 19:30 B3 - Alžběta Vlčková, Leoš Čepický
Tue, 5. 5. 2020 19:30 A3 - Josef Suk Piano Quartet
Tue, 9. 6. 2020 19:30 C3 - M. Kaňka, L. Čepický, P. Mauffray

Abonentní řada B

Prague Chamber Orchestra
Wed, 16. 10. 2019 19:30 B1 - Trio Emila Viklického
Tue, 17. 3. 2020 19:30 B2 - Jan Bartoš, Leoš Čepický
Wed, 8. 4. 2020 19:30 B3 - Alžběta Vlčková, Leoš Čepický

Abonentní řada B + C

Prague Chamber Orchestra
Wed, 16. 10. 2019 19:30 B1 - Trio Emila Viklického
Wed, 6. 11. 2019 19:30 C1 - Matyáš Novák, Leoš Čepický
Tue, 3. 3. 2020 19:30 C2 - Jan Bartoš, Kvarteto Hanse Krásy
Tue, 17. 3. 2020 19:30 B2 - Jan Bartoš, Leoš Čepický
Wed, 8. 4. 2020 19:30 B3 - Alžběta Vlčková, Leoš Čepický
Tue, 9. 6. 2020 19:30 C3 - M. Kaňka, L. Čepický, P. Mauffray

Abonentní řada C

Prague Chamber Orchestra
Wed, 6. 11. 2019 19:30 C1 - Matyáš Novák, Leoš Čepický
Tue, 3. 3. 2020 19:30 C2 - Jan Bartoš, Kvarteto Hanse Krásy
Tue, 9. 6. 2020 19:30 C3 - M. Kaňka, L. Čepický, P. Mauffray

Abonentní řada K

Prague Chamber Orchestra
Wed, 16. 10. 2019 19:30 B1 - Trio Emila Viklického
Tue, 3. 3. 2020 19:30 C2 - Jan Bartoš, Kvarteto Hanse Krásy
Tue, 5. 5. 2020 19:30 A3 - Josef Suk Piano Quartet

Abonentní řada K + Š

Prague Chamber Orchestra
Wed, 16. 10. 2019 19:30 B1 - Trio Emila Viklického
Wed, 6. 11. 2019 19:30 C1 - Matyáš Novák, Leoš Čepický
Wed, 22. 1. 2020 19:30 A2 - Gibišová, Schulmeister, Čepický
Tue, 3. 3. 2020 19:30 C2 - Jan Bartoš, Kvarteto Hanse Krásy
Wed, 8. 4. 2020 19:30 B3 - Alžběta Vlčková, Leoš Čepický
Tue, 5. 5. 2020 19:30 A3 - Josef Suk Piano Quartet

Abonentní řada R

Prague Chamber Orchestra
Tue, 24. 9. 2019 19:30 A1 - J. Vodička, R.Janál, Z.Müller
Tue, 17. 3. 2020 19:30 B2 - Jan Bartoš, Leoš Čepický
Tue, 9. 6. 2020 19:30 C3 - M. Kaňka, L. Čepický, P. Mauffray

Abonentní řada R + K

Prague Chamber Orchestra
Tue, 24. 9. 2019 19:30 A1 - J. Vodička, R.Janál, Z.Müller
Wed, 16. 10. 2019 19:30 B1 - Trio Emila Viklického
Tue, 3. 3. 2020 19:30 C2 - Jan Bartoš, Kvarteto Hanse Krásy
Tue, 17. 3. 2020 19:30 B2 - Jan Bartoš, Leoš Čepický
Tue, 5. 5. 2020 19:30 A3 - Josef Suk Piano Quartet
Tue, 9. 6. 2020 19:30 C3 - M. Kaňka, L. Čepický, P. Mauffray

Abonentní řada R + R

Prague Chamber Orchestra
Tue, 24. 9. 2019 19:30 A1 - J. Vodička, R.Janál, Z.Müller
Tue, 17. 3. 2020 19:30 B2 - Jan Bartoš, Leoš Čepický
Tue, 28. 4. 2020 19:30 Koncert pro spolek Prader-Willi
Tue, 9. 6. 2020 19:30 C3 - M. Kaňka, L. Čepický, P. Mauffray
Tue, 23. 6. 2020 19:30 Jana Kurucová, Leoš Čepický

Abonentní řada Š

Prague Chamber Orchestra
Wed, 6. 11. 2019 19:30 C1 - Matyáš Novák, Leoš Čepický
Wed, 22. 1. 2020 19:30 A2 - Gibišová, Schulmeister, Čepický
Wed, 8. 4. 2020 19:30 B3 - Alžběta Vlčková, Leoš Čepický

ABONMÁ A

Collegium 1704
Thu, 24. 10. 2019 19:30 Resurrection
Tue, 12. 11. 2019 19:30 Arsilda
Tue, 10. 12. 2019 19:30 Messiah
Tue, 31. 12. 2019 19:30 Italian Festivities
Tue, 4. 2. 2020 19:30 St John the Baptist
Fri, 13. 3. 2020 19:30 Actus tragicus
Wed, 8. 4. 2020 19:30 Stabat Mater

ABONMÁ B

Collegium 1704
Thu, 24. 10. 2019 19:30 Resurrection
Tue, 12. 11. 2019 19:30 Arsilda
Tue, 10. 12. 2019 19:30 Messiah
Tue, 4. 2. 2020 19:30 St John the Baptist
Fri, 13. 3. 2020 19:30 Actus tragicus
Wed, 8. 4. 2020 19:30 Stabat Mater

ABONMÁ MHF LM 2019

IMF Lipa Musica
Mon, 23. 9. 2019 19:00 Dialog mistrů
Sat, 28. 9. 2019 19:00 Pan Orchestr
Sun, 29. 9. 2019 19:00 Purgatio - KCHUN
Sat, 5. 10. 2019 19:00 Zápisník zmizelého
Thu, 24. 10. 2019 19:00 SÓLO
Thu, 7. 11. 2019 19:00 Má to smysl!

Abonmá řada Komorní

Prague Radio Symphony Orchestra
Mon, 2. 12. 2019 19:30 K1 - Solo for the winners of the Concertino Praga
Mon, 13. 1. 2020 19:30 K2 - Dances–Suites–Serenades
Mon, 24. 2. 2020 19:30 K3 - Solo for Clarinet and Oboe
Mon, 27. 4. 2020 19:30 K4 - Solo for Violin and Oboe

Abonmá řada Premium

Prague Radio Symphony Orchestra
Fri, 27. 9. 2019 19:30 P1 - Gala Inaugural Concert
Tue, 10. 3. 2020 19:30 P2 - Leila Josefowicz plays Berga
Thu, 19. 3. 2020 19:30 P3 - Famous Ballets in Film
Tue, 7. 4. 2020 19:30 P4 - Sergej Chačatrjan hraje Brahmse

Abonmá řada Rudolfinum

Prague Radio Symphony Orchestra
Mon, 18. 11. 2019 19:30 R1 - Ravel - Adámek - Prokofjev
Mon, 25. 11. 2019 19:30 R2 - 100 years of Elgar's Concerto
Mon, 9. 12. 2019 19:30 R3 - Strauss - Mahler
Mon, 16. 12. 2019 19:30 R4 - Vivaldi - Martinů - Mendelssohn
Mon, 6. 1. 2020 19:30 R5 - Tchaikovsky's Pathetique
Mon, 20. 1. 2020 19:30 R6 - Baborák and Spence under the baton of Anu Tali
Mon, 17. 2. 2020 19:30 R7 - D´Indy - Kaprálová - Franck
Mon, 9. 3. 2020 19:30 R8 - Leila Josefowicz plays Berg
Mon, 30. 3. 2020 19:30 R9 - World Premiere – Written for PRSO
Mon, 6. 4. 2020 19:30 R10 - Sergey Khachatryan plays Brahms
Mon, 20. 4. 2020 19:30 R11 - Franz Liszt's Faust Symphony
Mon, 8. 6. 2020 19:30 R12 - Jean-Efflam Bavouzet plays Ravel

B čtvrtek 2

Komorní scéna Aréna
Mon, 13. 7. 2020 18:30 ZLOČIN A TREST
Mon, 13. 7. 2020 19:00 Zimní slunovrat
Mon, 13. 7. 2020 19:00 ZLATÝ OSEL
Mon, 13. 7. 2020 19:00 KOČKA V OREGANU

Page 1 of 5