GOJA, agentura Gott - Janeček, spol. s r.o.

GOJA, Agentura Gott – Janeček, Pod Průsekem 3, Praha 10

Agentura GoJa má za 21 let své existence za sebou úspěšné uvedení muzikálů jako Les Misérables – Bídníci, Děti ráje nebo Miss Saigon. Goja Music Hall, nebo též Pyramida, je jednou z dominant pražského holešovického Výstaviště. Budova divadla ve tvaru pyramidy byla vystavěna u příležitosti konání Všeobecné výstavy v roce 1991. Po roce 2002 byla Pyramida zrekonstruována a uzpůsobena na ideální, pohodlný a moderní stánek pro muzikálová i divadelní představení, taneční a hudební festivaly, multimediální show a módní přehlídky. Zvukový park s precizním řešením akustiky a moderní světelné vybavení dovolují prakticky neomezené možnosti realizovat představy svých tvůrců. Pyramida díky svému tvaru nabízí divákům nezapomenutelný prožitek z představení.

 

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK NA PODZIMNÍ TERMÍNY OD 19.9.2020 ZAHÁJEN!

 

Vážení přátelé, naši drazí diváci,

vzhledem k aktuální situaci s epidemií COVID 19 a nařízení Vlády ČR, jsme byli nuceni zrušit termíny muzikálu Čarodějka na duben - červen a Ples upírů v podzimních termínech. Nezoufejte však - vstupenky Vám budou vyměněny na nové, Vámi zvolené termíny.

Velmi nás to mrzí a všem se za způsobené komplikace omlouváme. Pevně doufáme, že nám zachováte v této tíživé situaci, jak pro nás, tak pro Vás, Vaši přízeň.

Podpořte naše divadlo v této nelehké době a přijďte shlédnout naše nádherné muzikály!

Předem Vám děkujeme za Vaši podporu!

GOJA, Agentura Gott – Janeček

 

VÝMĚNA VSTUPENEK NA MUZIKÁL ČARODĚJKA

Vytvořte si prosím novou rezervaci na náhradní termín (e-vstupenka, způsob platby: převodem, v původní výši ceny vstupenek) a zašlete nám její číslo společně s původním číslem objednávky na email info@colosseumticket.cz, vstupenky Vám vyměníme.

Novou rezervaci vytvoříte zde: https://www.colosseumticket.cz/cs/akce/314606-carodejka

Vstupenky neplaťte, provedeme úhradu zápočtem z objednávky původní!

(Tento postup platí pro vstupenky zakoupené v prodejní síti Colosseum Ticket)

 

INFORMACE O MUZIKÁLU PLES UPÍRŮ

Vzhledem k aktuální situaci s epidemií COVID 19 a nařízení Vlády ČR, jsme nuceni muzikál Ples upírů, který měl být uveden od září 2020 přesunout na pozdější termíny. Vstupenky, které jste již zakoupili, zůstávají v platnosti a ihned, jakmile budeme vědět, kdy muzikál uvedeme, budeme Vás kontaktovat a

vstupenky Vám vyměníme na nové termíny.