Národní divadlo

Národní divadlo, Národní 2, Praha 1

VÝHODNÁ NABÍDKA!  Nepropásněte časově limitované 40% zvýhodnění vstupného na lednová představení ve Státní opeře a dopřejte si luxus návštěvy nově zrekonstruované Státní opery.

Od 2. prosince 9. hodiny do 15. prosince můžete získat vstupenky o 40 % levněji na jakékoli představení uváděné v lednu 2020 ve Státní opeře! 
V "KOŠÍKU"– zvolte slevu „Budeme otevření“ a zadejte kód „budemeotevreni“!

 

--
Národní divadlo je reprezentativní scénou České republiky. Je jedním ze symbolů národní identity a součástí evropského kulturního prostoru. Je nositelem národního kulturního dědictví a zároveň prostorem pro svobodnou uměleckou tvorbu. Dnešní podobu Národního divadla tvoří čtyři umělecké soubory – Opera, Činohra, Balet a Laterna magika – a pod uměleckou správu divadla patří čtyři scény – Národní divadlo, Hudební divadlo Karlín (po dobu rekonstrukce Státní opery), Stavovské divadlo a Nová scéna. Umělecké soubory Opery, Činohry a Baletu vybírají svůj repertoár nejen z bohatého klasického odkazu, ale vedle domácích autorů se zaměřují i na moderní světovou tvorbu. 

DOPORUČUJEME: DIVÁCI DOPORUČUJÍ:
Audience u královny Sen čarovné noci
Kytice Proslov k národu

Faust

Jsme v pohodě

 

DŮLEŽITÉ: Následující představení není možné rezervovat, je nutné vstupenky ihned zakoupit: Audience u královny, Labutí jezero, Kylián - Mosty času, Louskáček a Kytice