Chceme, aby hudba i v této obtížné situaci přinášela naději. Připravili jsme proto bohatý alternativní program, jehož základem bude jedenáct koncertů, které budou živě přenášeny z pódií pěti pražských koncertních síní a jedné brněnské. Ze Spojených států zahraje exkluzivně pro diváky Pražského jara sólový recitál kanadský houslista James Ehnes.

 

Všechny koncerty bude možné bezplatně sledovat na našich webových stránkách, vybrané koncerty zprostředkuje Česká televize a Český rozhlas. S ohledem na platná ochranná opatření v souvislosti s šířením viru COVID-19 se všechny tyto koncerty odehrají bez přítomnosti publika v koncertních sálech.

 

Tržby z prodeje vstupenek tvoří třetinu našich příjmů a jsou důležitou součástí vícezdrojového financování festivalu. Ponecháváme na Vašem laskavém uvážení možnost darovat hodnotu některé ze vstupenek Pražskému jaru – jako podporu realizace alternativního programu, který bude dostupný zdarma, a na budoucí festivalové projekty.

 

Do formuláře níže vyplňte požadované údaje. U každého čísla vstupenky, prosím, nezapomeňte vybrat, zda si přejete vstupné vrátit nebo darovat. Vrácené vstupné obdržíte do tří týdnů. V případě darovaných vstupenek Vám zašleme e-mailem potvrzení o poskytnutém daru. Darujete-li  nám vstupenky v celkové hodnotě přesahující 5 000 Kč, automaticky se stáváte členem Přátel Pražského jara s možností přednostní rezervace vstupenek na Pražské jaro 2021.

 

Údaje o nákupu