Zrušené představení! Z důvodu onemocnění v souboru Činoherní klub ruší představení 20. června SVATBA POZDNÍHO LÉTA. Zakoupené vstupenky můžete vrátit v pokladně divadla. Děkujeme za pochopení

Změna představení! Z důvodu zranění dochází ke změně titulu v Divadle Bez zábradlí. Místo původně plánovaného představení "Bez roucha aneb Ještě jednou zezadu" se zítra 23/6 odehraje představení "Kvartet". Vstupenky zůstávají v platnosti nebo je lze vracet v místě nákupu. Děkujeme za pochopení.

Změna představení! Z důvodu nemoci Karla Heřmánka proběhla dne 24.4. 2018 změna představení, místo původního představení Tři muži na špatné adrese se odehrálo Další roky ve stejnou dobu. Nevyužité vstupenky lze vrátit do 6.5. 2018 v místě nákupu. Děkujeme za pochopení.

Změna termínu! Koncert plánovaný na 1.9.2018 Jurský park bude z technických důvodů přeložen na rok 2019. Bohužel přesné datum není prozatím známo. Bude upřesněno. Zakoupené vstupenky budou platné na náhradní termín nebo je možné je vracet v místě nákupu. Děkujeme za pochopení. 

Rádi bychom Vás informovali o změně data konání koncertu "Hollywood meets Classics: JOHN POWELL", který byl původně plánovaný na 16. června 2018. Tento koncert se posouvá na 1. února 2019. Důvodem změny jsou zdravotní komplikace na straně hlavního organizátora koncertu. John Powell se koncertu v novém termínu - 1. února 2019 - osobně zúčastní. Vstupenky zůstávají v platnosti nebo je lze vracet v místě nákupu do konce června.

 

Strana 1 z 3