MHF Lípa Musica

! DŮLEŽITÉ OZNÁMENÍ V SOUVISLOSTI S KORONAVIREM !

Bezpečnostní rada státu v souvislosti s šířením nákazy koronavirem rozhodla dne 12. 3. 2020 o zákazu konání kulturních akcí s počtem účastníků vyšším jak 30 osob, a to do odvolání.
V této souvislosti bychom Vás rádi upozornili, že s ohledem na vývoj situace se KONCERT ODKLÁDÁ NA NEURČITO. Nový termín bude stanoven v závislosti na dalším vývoji koronavirové nákazy a přijatých bezpečnostních opatřeních. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti, o náhradním termínu budeme informovat, jakmile bude stanoven.

 

Mezinárodní hudební festival Lípa Musica se z původně lokálního, z České Lípy pocházejícího festivalu orientovaného na duchovní hudbu, stal po letech významným hudebním a společenským svátkem Libereckého kraje s přesahem do Ústeckého kraje a Saska, jehož příchod je s každým začínajícím podzimem netrpělivě očekáván.  Za 17 let existence festivalu se ve více jak 30 českých a 7 německých lokalitách uskutečnilo  na 300 koncertů, na kterých vystoupilo 5000 umělců a které navštívilo více jak 50000 návštěvníků.