Ergebnisse Suchen

Abonentní cyklus D 2018/2019

Prag Philharmonie
Sa, 27. 10. 2018 10:00 D1 Hudební hostina
Sa, 8. 12. 2018 10:00 D2 Hudební olympiáda
Sa, 2. 3. 2019 10:00 D3 Hudební jarmark
Sa, 27. 4. 2019 10:00 D4 Hudební město

Abonentní cyklus E 2018/2019

Prag Philharmonie
Sa, 27. 10. 2018 12:00 E1 Hudební hostina
Sa, 8. 12. 2018 12:00 E2 Hudební olympiáda
Sa, 2. 3. 2019 12:00 E3 Hudební jarmark
Sa, 27. 4. 2019 12:00 E4 Hudební město

Abonentní řada A

Prag Kammerorchester
Di, 16. 10. 2018 19:30 A1 - Ivan Ženatý, Leoš Čepický
Mi, 23. 1. 2019 19:30 A2 - Jan Vobořil, Leoš Čepický
Mi, 10. 4. 2019 19:30 A3 - Bennewitzovo kvarteto, Peterková

Abonentní řada A + B

Prag Kammerorchester
Di, 16. 10. 2018 19:30 A1 - Ivan Ženatý, Leoš Čepický
Mi, 7. 11. 2018 19:30 B1 - Alžběta Vlčková, Leoš Čepický
Mi, 23. 1. 2019 19:30 A2 - Jan Vobořil, Leoš Čepický
Di, 19. 3. 2019 19:30 B2 - Ivan Klánský, Leoš Čepický
Mi, 10. 4. 2019 19:30 A3 - Bennewitzovo kvarteto, Peterková
Mi, 24. 4. 2019 19:30 B3 - Leoš Čepický

Abonentní řada A + B + C

Prag Kammerorchester
Di, 16. 10. 2018 19:30 A1 - Ivan Ženatý, Leoš Čepický
Mi, 7. 11. 2018 19:30 B1 - Alžběta Vlčková, Leoš Čepický
Mi, 5. 12. 2018 19:30 C1 - Adam Skoumal, Matouš Pěruška
Mi, 23. 1. 2019 19:30 A2 - Jan Vobořil, Leoš Čepický
Di, 19. 2. 2019 19:30 C2 - Vladimír Bukač, Leoš Čepický
Di, 19. 3. 2019 19:30 B2 - Ivan Klánský, Leoš Čepický
Mi, 10. 4. 2019 19:30 A3 - Bennewitzovo kvarteto, Peterková
Mi, 24. 4. 2019 19:30 B3 - Leoš Čepický
Di, 18. 6. 2019 19:30 C3 - Jiří Rožeň, Jiří Bárta

Abonentní řada A + C

Prag Kammerorchester
Di, 16. 10. 2018 19:30 A1 - Ivan Ženatý, Leoš Čepický
Mi, 5. 12. 2018 19:30 C1 - Adam Skoumal, Matouš Pěruška
Mi, 23. 1. 2019 19:30 A2 - Jan Vobořil, Leoš Čepický
Di, 19. 2. 2019 19:30 C2 - Vladimír Bukač, Leoš Čepický
Mi, 10. 4. 2019 19:30 A3 - Bennewitzovo kvarteto, Peterková
Di, 18. 6. 2019 19:30 C3 - Jiří Rožeň, Jiří Bárta

Abonentní řada B

Prag Kammerorchester
Mi, 7. 11. 2018 19:30 B1 - Alžběta Vlčková, Leoš Čepický
Di, 19. 3. 2019 19:30 B2 - Ivan Klánský, Leoš Čepický
Mi, 24. 4. 2019 19:30 B3 - Leoš Čepický

Abonentní řada B + C

Prag Kammerorchester
Mi, 7. 11. 2018 19:30 B1 - Alžběta Vlčková, Leoš Čepický
Mi, 5. 12. 2018 19:30 C1 - Adam Skoumal, Matouš Pěruška
Di, 19. 2. 2019 19:30 C2 - Vladimír Bukač, Leoš Čepický
Di, 19. 3. 2019 19:30 B2 - Ivan Klánský, Leoš Čepický
Mi, 24. 4. 2019 19:30 B3 - Leoš Čepický
Di, 18. 6. 2019 19:30 C3 - Jiří Rožeň, Jiří Bárta

Abonentní řada C

Prag Kammerorchester
Mi, 5. 12. 2018 19:30 C1 - Adam Skoumal, Matouš Pěruška
Di, 19. 2. 2019 19:30 C2 - Vladimír Bukač, Leoš Čepický
Di, 18. 6. 2019 19:30 C3 - Jiří Rožeň, Jiří Bárta

Abonmá 2018/19

BECHSTEIN
Mo, 12. 11. 2018 19:30 Tomáš Kačo
Mo, 4. 3. 2019 19:30 Beata Hlavenková
Mo, 8. 4. 2019 19:30 Jan Bartoš
Mo, 10. 6. 2019 19:30 Ivo Kahánek

ABONMÁ A

Collegium 1704
Di, 13. 11. 2018 19:30 Missa Sanctissimae Trinitatis
Di, 11. 12. 2018 19:30 Weihnachtsoratorium
Mo, 31. 12. 2018 17:00 Venezianische Vespern
Do, 7. 2. 2019 19:30 Serenaden
Di, 12. 3. 2019 19:30 Israel in Egypt
Di, 9. 4. 2019 19:30 Matthäus-Passion

ABONMÁ B

Collegium 1704
Di, 13. 11. 2018 19:30 Missa Sanctissimae Trinitatis
Di, 11. 12. 2018 19:30 Weihnachtsoratorium
Do, 7. 2. 2019 19:30 Serenaden
Di, 12. 3. 2019 19:30 Israel in Egypt
Di, 9. 4. 2019 19:30 Matthäus-Passion

Barokní podvečery 2018: Břevnov 9.10., Klementinum 14.11., kostel sv. Šimona a Judy 28.12.

Baroque soirées
Di, 9. 10. 2018 19:30 Mír na Parnasu
Mi, 14. 11. 2018 19:00 Sólo pro princeznu
Fr, 28. 12. 2018 19:30 Andělé a pastýři

C - Na operu a balet o víkendu v 17

Nationaltheater Brno
Sa, 29. 9. 2018 19:00 Hrabě Ory
Sa, 1. 12. 2018 15:00 Folklorekonzert
So, 27. 1. 2019 17:00 Příhody lišky Bystroušky
So, 10. 3. 2019 17:00 Romeo a Julie
Sa, 6. 4. 2019 17:00 Epos o Gilgamešovi

Čin 1 - Činoherní premiéry

Nationaltheater Brno
Fr, 19. 10. 2018 19:00 Milenci nebes
Fr, 2. 11. 2018 19:00 Roky a kroky
Fr, 14. 12. 2018 19:00 Jánošík
Sa, 26. 1. 2019 19:00 Zemský ráj to na dohled?
Fr, 15. 2. 2019 19:00 Noc bláznů
Fr, 22. 3. 2019 19:00 Mne blesk se dotekl
Fr, 12. 4. 2019 19:00 Hledání ztraceného času
Fr, 17. 5. 2019 19:00 Před východem slunce
Fr, 7. 6. 2019 19:00 Hana

Čin 2 - Činoherní premiéry

Nationaltheater Brno
Fr, 19. 10. 2018 19:00 Milenci nebes
Sa, 3. 11. 2018 19:00 Roky a kroky
Fr, 14. 12. 2018 19:00 Jánošík
So, 27. 1. 2019 19:00 Zemský ráj to na dohled?
Fr, 15. 2. 2019 19:00 Noc bláznů
Sa, 23. 3. 2019 19:00 Mne blesk se dotekl
Fr, 12. 4. 2019 19:00 Hledání ztraceného času
Sa, 18. 5. 2019 19:00 Před východem slunce
Fr, 7. 6. 2019 19:00 Hana

ČP - Činoherní pondělky

Nationaltheater Brno
Mo, 22. 10. 2018 19:00 Milenci nebes
Mo, 17. 12. 2018 19:00 Jánošík
Mo, 14. 1. 2019 19:00 Roky a kroky
Mo, 18. 2. 2019 19:00 Noc bláznů
Mo, 4. 3. 2019 19:00 Zemský ráj to na dohled?
Mo, 25. 3. 2019 19:00 Mne blesk se dotekl
Mo, 15. 4. 2019 19:00 Hledání ztraceného času
Mo, 20. 5. 2019 19:00 Před východem slunce
Mo, 10. 6. 2019 19:00 Hana

Čtyři kroky do nového světa

Tschechische Philharmonie
Do, 4. 10. 2018 19:30 Večerní Čtyři kroky... Beethovenova Osudová
Mi, 28. 11. 2018 19:30 Večerní Čtyři kroky... Janáčkova Sinfonietta
Mo, 14. 1. 2019 19:30 Večerní Čtyři kroky... Šostakovičova Pátá
Do, 9. 5. 2019 19:30 Večerní Čtyři kroky... Dvořákova Novosvětská

Cyklus A - čtvrtek / Thursday

Tschechische Philharmonie
Do, 18. 10. 2018 19:30 Semjon Byčkov
Do, 24. 1. 2019 19:30 Pierre-Laurent Aimard
Do, 14. 2. 2019 19:30 Kirill Gerstein
Do, 28. 2. 2019 19:30 Simon Rattle
Do, 28. 3. 2019 19:30 Truls Mork
Do, 6. 6. 2019 19:30 Joshua Bell

Seite 1 von 3